Çağrı Merkezi: 0 850 XXX X 22

İptal & İade Koşulları

Pure Baby’den satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Pure Baby’ye başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir. Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, İrsaliyesi ve birlikte alınan diğer ürünlerin yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan hijyenik ürünlerin paketlerinin açılması durumunda cayma hakkı kapsamında iade alınamaz. İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz Ptt Kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile yaptığınız iadeler kabul edilmemektedir. (Ptt Kargo Müşteri No:904565636 dır. Bu hesaplar kullanılmadan gönderilen kargolar teslim alınmadan iade edilmektedir.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (Bebek bezi, Külot Bez, Hijyenik Ped, Islak Havlu, Hasta Bezi ve Yatak Koruyucu örtü vb.) ürünler iade alınmaz